Woolworths NZ Catalogues

  • North Island Mailer
    North Island Mailer
    Offer valid Mon 28 Sep 2026 - Sun 4 Oct 2026

Showing 36-48 of 159 products for Woolworths NZ
Sea-Treasure-Cooked-Prawn-Cutlets-1kg on sale

Sea Treasure Cooked Prawn Cutlets 1kg

Product of India. 432822
$19.99 each
Save $9.01
$19.99 per kg
More pricing options...
Woolworths-Crumbed-Chicken-Breast-Schnitzels-2-Pack on sale

Woolworths Crumbed Chicken Breast Schnitzels* 2 Pa...

*Pack weight may vary. 415144
Member Price
$6.90 pack
Non-Member Price $9.30 pack
More pricing options...
United-Fish-Co-Crumbed-Gurnard-Fillets-600g on sale

United Fish Co Crumbed Gurnard Fillets 600g

Non-Member Price $29.98 per kg. 333801
Member Price
$13.90 each
Non-Member Price $17.99 each
Member Price $23.17 per kg
More pricing options...
Leader-BBQ-Burger-Patties-25kg on sale

Leader BBQ Burger Patties 2.5kg

Non-Member Price $14.40 per kg. 6046184
Member Price
$28.80 each
Non-Member Price $35.99 each
Member Price $11.52 per kg
More pricing options...
Broccoli on sale

Broccoli

281082
2 for $2.50
$1.25 each in a multibuy
Jelly-Bean-Tomatoes-200g on sale

Jelly Bean Tomatoes 200g

756910
$3.29 pack
$16.45 per kg
Moogurt-Yoghurt-10-Pack on sale

Moogurt Yoghurt* 10 Pack

*Made in New Zealand from local and imported ingredients. 164063
$10.90 pack
Save $3.35
$1.56 per 100g
More pricing options...
Woolworths-Streaky-Bacon-1kg on sale

Woolworths Streaky Bacon 1kg

For country of origin see** **Made in NZ using pork from pigs raised in one... 797769
$15.99 each
Save $4.00
$15.99 per kg
More pricing options...
Woolworths-Premium-Blueberries-125g on sale

Woolworths Premium Blueberries 125g

Non-Member Price $56 per kg. 6074476
Member Price
$6.50 pack
Non-Member Price $7.00 pack
Member Price $52 per kg
More pricing options...
Woolworths-Cheese-Slices-200g on sale

Woolworths Cheese Slices 200g

Product of New Zealand. Non-Member Price $2.90 per 100g. 386999
Member Price
$5.30 each
Non-Member Price $5.79 each
Member Price $2.65 per 100g
More pricing options...