Woolworths NZ Catalogues

  • North Island Mailer
    North Island Mailer
    Offer valid Mon 28 Sep 2026 - Sun 4 Oct 2026

Showing 12-24 of 159 products for Woolworths NZ
Babydoll-Still-Whites-or-Ros-750ml on sale

Babydoll Still Whites or Rosé 750ml

Please drink responsibly. I.D. required if under 25. 846580
$13.99 each
Seifried-750ml on sale

Seifried 750ml

Excludes Barrel Fermented. Please drink responsibly. I.D. required if under... 910643
$13.99 each
Steinlager-Classic-Bottles-15-Pack on sale

Steinlager Classic Bottles 15 Pack

Please drink responsibly. I.D. required if under 25. 910386
$27.99 pack
Tegel-Gluten-Free-Nuggets-or-Schnitzel-400g on sale

Tegel Gluten Free Nuggets or Schnitzel 400g

1/2 Price Tegel* *Excludes Tegel 3 for $25 products (Tegel Gluten Free Quic... 307588
$5.24 each
1/2 Price, Save $5.25
$13.10 per kg
More pricing options...
Tegel-Nuggets-900g on sale

Tegel Nuggets 900g

1/2 Price Tegel* *Excludes Tegel 3 for $25 products (Tegel Gluten Free Quic... 307528
$8.00 each
1/2 Price, Save $8.00
$8.89 per kg
More pricing options...
Tegel-Meal-Maker-100g on sale

Tegel Meal Maker* 100g

1/2 Price Tegel* *Produced and packed in New Zealand using ingredients from... 363253
$2.75 each
1/2 Price, Save $2.94
$27.50 per kg
More pricing options...
Tegel-Take-Outs-Portions-Strips-Nuggets-or-Sliders-500g-1kg on sale

Tegel Take Outs Portions, Strips, Nuggets or Slide...

1/2 Price Tegel* *Excludes Tegel 3 for $25 products (Tegel Gluten Free Quic... 962060
$8.24 each
1/2 Price, Save $8.25
More pricing options...
Tegel-Quick-Cook-Chargrilled-Steak-or-Crunchy-Burger-4-Pack on sale

Tegel Quick Cook Chargrilled Steak or Crunchy Burg...

1/2 Price Tegel* Product of New Zealand. *Excludes Tegel 3 for $25 pro... 6014360
$4.50 pack
1/2 Price, Save $4.50
$11.25 per kg
More pricing options...
Tegel-Mexican-Wraps-4-Pack on sale

Tegel Mexican Wraps 4 Pack

1/2 Price Tegel* *Excludes Tegel 3 for $25 products (Tegel Gluten Free Quic... 299550
$6.25 pack
1/2 Price, Save $6.25
$1.56 each
More pricing options...
Shredded-Chicken-Tacos on sale

Shredded Chicken Tacos

Prep Time: 15 minutes Serves: 4 people Ingredients: • 260g Tegel Roa...