Woolworths NZ Catalogues

  • North Island Mailer
    North Island Mailer
    Offer valid Mon 28 Sep 2026 - Sun 4 Oct 2026

Showing 132-144 of 159 products for Woolworths NZ
Natures-Gift-Dog-Food-12kg on sale

Nature’s Gift Dog Food 1.2kg

At Least 25% off Nature’s Gift* *Excludes Nature’s Gift 2.5kg &... 59233
$4.99 each
Save $1.76
42¢ per 100g
More pricing options...
NEW-Natures-Gift-Grain-Free-Dog-Food-25kg on sale

NEW Nature’s Gift Grain Free Dog Food 2.5kg

At Least 25% off Nature’s Gift* *Excludes Nature’s Gift 2.5kg &... 6057487
$19.49 each
Save $6.51
78¢ per 100g
More pricing options...
Animals-Like-Us-Cat-Food-450g on sale

Animals Like Us Cat Food 450g

At Least 20% off Animals Like Us* *Excludes Low Price & Clearance. 6048185
$12.99 each
Save $4.01
$2.89 per 100g
More pricing options...
Animals-Like-Us-Dog-Food-1kg on sale

Animals Like Us Dog Food 1kg

At Least 20% off Animals Like Us* *Excludes Low Price & Clearance. 677877
$25.49 each
Save $6.50
$2.55 per 100g
More pricing options...
Animals-Like-Us-Dog-Treat-Topper-90g on sale

Animals Like Us Dog Treat Topper 90g

At Least 20% off Animals Like Us* *Excludes Low Price & Clearance. 6023121
$12.99 each
Save $6.00
$14.43 per 100g
More pricing options...
Pedigree-Dog-Food-8kg on sale

Pedigree Dog Food 8kg

65367
$29.99 each
Save $20.00
37¢ per 100g
More pricing options...
Breeders-Choice-Cat-Litter-20L on sale

Breeder’s Choice Cat Litter 20L

6044740
$22.49 each
Save $5.71
$1.12 per litre
More pricing options...